Jestem dyplomowanym specjalistą ds. żywności i żywienia oraz technologiem żywności, liczne kursy, sympozja naukowe i doświadczenie dają poczucie kompetencji w obszarze mojej specjalizacji.
Połączenie tych dwóch specjalności pozwala mi lepiej zrozumieć potrzeby żywieniowe moich pacjentów, a 17 lat w zawodzie to baza doświadczeń budująca silne filary mojej specjalizacji, ważną fazą mojej drogi zawodowej jest praca w Puckim Hospicjum stworzonym przez Księdza Jana Kaczkowskiego.

W swojej podróży przez życie miałam to szczęście, że spotkałam wielu wybitnych ludzi i bardzo cenię spotkania i doświadczenia poznawania ludzi. Zawód, który wykonuję to połączenie pasji, miłości do ludzi, dobrego, świadomego żywienia jako warunku dobrego życia i zdrowia.

Od lat prowadzę szkolenia z zakresu prawidłowego żywienia w ośrodkach wczasowych o profilach pro-zdrowotnych, które proponują swoim klientom diety redukcyjne, diety cukrzycowe i inne związane z chorobami dieto-zależnymi i metabolicznymi. Jestem edukatorem żywieniowym w szkołach. Stale podnosząc swoje kwalifikacje ukończyłam Studia podyplomowe z zakresu „zasad współczesnej dietetyki” u najlepszej Kadry wykładowczej z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od wielu lat jestem też związana z Jastrzębią Górą, Puckiem i Trójmiastem, prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu prawidłowego żywienia, warsztaty kulinarne, zajęcia edukacyjne dla dorosłych i dzieci. Myślę że mam swój wkład w budowaniu wizerunku Jastrzębiej jako swoistego Polskiego „zagłębia odchudzania”

Nie samym jedzeniem żyje człowiek… dobrego odżywiania potrzebujemy, żeby dobrze żyć, dlatego propaguję wszystkie formy aktywności jakie są możliwe dzięki morzu, zatoce, lasom i całej potędze natury, jej majestatowi i energii.

Sama pływam na desce windsurfingowej, podróżuje i od wielu lat morsuję. Morsowanie to doskonały sposób na zachowanie zdrowia i energii. Kolejną moją pasją są podróże, dzięki którym poznaję świat smakiem, węchem, dotykiem. Zwiedzanie i tworzenie mapy kulinarnej zakątków świata to nowe doświadczenia pozwalające na zrozumienie jak różni jesteśmy. Zdrowe żywienie, pasje to klucz do dobrego samopoczucia nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. Mieszkając nad polskim morzem, nauczyłam się korzystać z uroków Bałtyku, a także Zatoki Puckiej.
Zapraszam każdego, kto chce być zdrowy oraz dobrze wyglądać. Przekonasz się, że zdrowa dieta to niekoniecznie same wyrzeczenia i ciągłe uczucie głodu. Zapraszam na wizytę!
Karolina Gorzkiewicz

Poradnia dietetyczna
Karolina Gorzkiewicz

tel. 602 723 562

dietetyk@karolina-gorzkiewicz.pl