call   tel. +48 602 723 562
Sukcesy pacjentów

Przez kilkanaście lat pracy pomogłam już wielu pacjentom. Być może ich sukcesy w odchudzaniu zainspirują także Ciebie.

3p

“Chcę podzielić się efektami diety przeciwtrądzikowej. Równocześnie z dietą stosowaliśmy kwas azelainowy 20% (krem do użytku zewnętrznego) z dotychczasową pielęgnacją twarzy. Efekty są super, trądzik się zmniejszył, zostały do usunięcia blizny i przebarwienia.

Wspieram Narzeczonego w trzymaniu diety, dlatego razem jemy i kontroluję, by jeszcze mniej jeść słodyczy tych niezdrowych, częściej zwracamy uwagę na skład, czytamy etykiety. Przed okresem wdrożenia diety unikaliśmy słodyczy, ale teraz zastępujemy je orzechami, migdałami, unikamy żelek, ciasteczek, chipsów, napojów gazowanych.

Osobiście czuję, że to był dobry krok by napisać do Pani o dietę, DZIĘKUJEMY!”

Bernadeta Piekarska i Mateusz Wroński

3p

“Z pełną świadomością chciałabym polecić Panią Karolinę Gorzkiewicz jako świetnego dietetyka. Skomponowana przez nią dla mnie dieta, nie dość, że była bardzo smaczna, to jeszcze ubytek wagi był taki, jaki przewidziała Pani Karolina. Składniki diety były dostępne na rynku w chwili układania diety (zima). Prawie wszystkie produkty mogłam dostać w “sklepie za rogiem”. W czasie stosowania diety poczucie głodu było mi obce. Posiłki były smaczne, nieskomplikowane i szybkie w przygotowaniu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości Pani Karolina zawsze służyła radą i pomocą.”

Małgorzata Rybicka

3p

“Przez ponad 20 lat walczyłam z nadwagą, niestety z marnym skutkiem. Odkąd jestem pod opieką Pani Karoliny schudłam już 12 kg bez żadnych zabójczych ćwiczeń. Plan żywieniowy dostosowany jest do moich upodobań kulinarnych. Ułożona dieta jest: smaczna, tania, łatwa i szybka w przygotowaniu. Skończyły się “napady” na słodycze.

Panią Karolinę poleciłam mojej Mamie, u której wykryto początki cukrzycy. Po zastosowaniu diety nie tylko schudła 10 kg, ale i poziom cukru się uregulował. Jest zachwycona. Pani Karolina jest osobą konkretną, przesympatyczną i profesjonalną. Super współpraca i efekty. Gorąco polecam.”

Katarzyna z Mamą

3p

“Pomimo odległości, Pani Karolina sprawnie pisze dla mnie nowe etapy diety oraz odpisuje na wszystkie moje pytania. Stosując się do zaleceń udało mi się schudnąć aż 7kg już w pierwszym etapie. Nie chodzę głodna ani nie mam problemów zdrowotnych z powodu niedoboru witamin, dieta jest dobrze zbalansowana i zróżnicowana. Po 3 miesiącach współpracy z Panią Karoliną mogę śmiało powiedzieć, że polecam.”

Katarzyna Krawiec

3p

“Panią Karolinę Gorzkiewicz poznałam w Arkadii Zdrowia LIDO w Jastrzębiej Górze, na turnusie leczniczo-wypoczynkowym. Prowadziła wykłady na temat prawidłowego odżywiania. Przekonała mnie, że Żywienie Optymalne jest najlepszym modelem odżywiania, przywraca zdrowie I radość.

Po wyjeździe z Arkadii i powrocie do domu kontynuuję konsultacje z Panią Karoliną drogą e-mailową. Jest to ogromna pomoc dla mnie, gdyż przy chorobie nowotworowej, którą u mnie stwierdzono, dieta musi być odpowiednio skorygowana i dopasowana. Pani Karolina zawsze odpowiada na moje e-maile, pytania i wątpliwości, jej porady są bezcenne, gdyż są poparte aktualną wiedzą na dany temat.”

Monika Chlebna

3p

“Dzień dobry i cześć. Chciałbym się pochwalić swoją przemianą. Z odrobiną samozaparcia i wsparciem Pani doktor Karoliny można zdziałać cuda. Gdy zaczynałem ważyłem 168 kg teraz po pół roku ważę 115 kg, czuję się świetnie, i mam masę… ale energii , poprawiły się również wyniki badań (chorowałem na nadciśnienie) teraz choroba praktycznie zanika. Gorąco polecam.”

3p

“Pani Karolino, bardzo dziękuję za Pani życzliwość, jak wyszłam z Pani gabinetu to nabrałam niebywałej motywacji… bardzo dziękuję za rozmowę, wsparcie i wiarę.”

Anita Klein

Umów wizytę